Díky průkopnické novince na Letuška.cz se možná rozhodnete letět s KLM či Air France ve vyšší cestovní třídě, aniž byste to měli původně v plánu

14/8/2023

Díky průkopnické novince na Letuška.cz se možná rozhodnete letět s KLM či Air France ve vyšší cestovní třídě, aniž byste to měli původně v plánu

Společnost Asiana na svém portálu Letuška.cz spustila evropsky ojedinělou funkcionalitu. Ta na jedno kliknutí umožňuje ukázat ceny sedadel tří cestovních tříd leteckých společností KLM a Air France, zároveň zobrazí jejich kompletní palubní služby ve vybraném termínu do zvolené destinace. Jde o nové pojetí nabídky letenek, které má učinit z vyhledávání letenek a létání samotného ještě komfortnější zážitek. Usadí do pohodlnějších sedadel za příjemné ceny více cestujících, ale také je seznámí s celou produktovou nabídkou.  

Jak blízko k sobě mají na palubě letadla často ceny letenek ekonomické třídy a těch vyšších, se do teď cestující nedozvěděli, pokud po informacích sami nepátrali. Teď se to ale mění. Portál Letuška.cz spustil novou funkcionalitu, díky které se přehledně na jediné kliknutí zobrazí ceny všech cestovních tříd na palubě KLM a Air France na trasách a v termínech, jež si cestující zvolil při vyhledávání. Portál také ukáže veškeré možné služby a cestující si tak let nakonfiguruje dle vlastních požadavků. Jde o ojedinělý způsob nabídky v rámci Česka i Evropy, který se mohl realizovat jen díky dobré spolupráci autorizovaného prodejce letenek portálu Letuška.cz a leteckých společností. A je to také zřejmě začátek nového způsobu nabídky letenek, se kterým se budou zákazníci setkávat v budoucnu čím dál častěji.

„Právě jsme spustili rozšířenou nabídku sedadel do letadel Air France a KLM. Umožňuje tak klientům si snadněji vybrat a upravit letenku podle jejich požadavků. Jde o přehlednou nabídku cen pro jednotlivé cestovní třídy hned v prvním kroku poptávky včetně detailního zobrazení informací o nabízených produktech,“ řekl Josef Trejbal, ředitel portálu Letuška.cz. Přiblížil, že v prvním zobrazení výsledků jsou vidět ceny v ekonomické, premium a byznys třídě, po rozkliknutí pak lze vidět jednotlivé balíčky. Nechybí ani fotky z paluby konkrétních letadel. „Vsadili jsme na spolupráci s leteckými společnostmi jako autorizovaní prodejci letenek se všemi výhodami pro naše zákazníky,“ dodal Trejbal.

„Spuštěním naší kompletní produktové nabídky se společností Asiana naLetuška.cz dáváme skvělý příklad oboru. Ukazujeme zákazníkům skutečně dynamickou nabídku v praxi, která je atraktivnější a pružnější. Jsme rádi, že se k nám na naší obchodní cestě připojil partner, společnost Asiana, a těšíme se, že v této cestě s Asianou budeme pokračovat,” Bas ‘t Hooft, General Manager Air France KLM Alps & Central Europe.

Nová funkcionalita na Letuška.cz:

- Unikátní řešení, které rozšiřuje nabídku Air France KLM a umožní cestujícím si snadněji vybrat a upravit letenku dle vlastních požadavků a zohlednit například pohodlnější sedadlo, vyšší cestovní třídu apod.

- Přehledná nabídka pro jednotlivé cestovní třídy hned v prvním kroku poptávky včetně detailního zobrazení informací o nabízených produktech.

- Detailní grafické porovnaní cen a podmínek u jednotlivých typů tarifu.  

Vylepšete si svůj let

Rodinná firma ASIANA zahájila svou činnost v roce 1993 a jako první cestovní kancelář v ČR začala nabízet letenky on-line a stala se lídrem v oboru

Postupem času a vývojem trhu rozšířila své působení i do oblasti administrativní správy a služeb organizačně hospodářské povahy.

Za dobu své působnosti získala řadu ocenění. Jsou trvalým závazkem vůči klientům i spolupracovníkům.

Máte nějaký dotaz či nabídku spolupráce?

Napište nám zprávu

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.