Letenky bezpečně. Mapa.Letuska.cz přináší nové možnosti při nákupu letenek

8/9/2020

Společnosti ASIANA se jako první podařilo aplikovat aktuální bezpečnostní situaci v jednotlivých zemích již při nákupu letenky.


Máte volný týden, chcete vyrazit letecky do zahraničí, ale nevyznáte se v opatřeních jednotlivých zemí? Projekt Mapa.letuska.cz nabízí řešení, jak nákup letenek nyní usnadnit snad už úplně každému. Již na první pohled je patrné, jak si na tom jednotlivé země stojí a jaké opatření na cestovatele čekají. Vývojáři v Letušce dokázali na mapu dostat relevantní informace, které potřebujete k rozhodnutí o uskutečnění cesty. Získáte nejen ceny dle odletového letiště a destinace, ale ještě navíc víte, jak snadná právě teď cesta může být.

ASIANA navíc ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou připravila zbrusu nové komplexní pojištění EXTRA, které rozšířila o výlohy na léčení COVID-19, zrušení cesty z důvodu onemocnění COVID-19 nebo znemožnění návratu kvůli karanténě (náhradní doprava, ubytování). Produkt je dalším krokem, který vám pomůže se snadněji rozhodnout, zda s pocitem bezpečí a jistot vycestujete do zahraničí.


O společnosti ASIANA a portálu Letuška.cz

Společnost ASIANA byla založena v roce 1993. Její portál Letuška.cz byl spuštěn v roce 2001 jako první online prodejce letenek v České republice a střední a východní Evropě. Letuška.cz se stala  prvním úspěšným start-up ve svém oboru v ČR a naučila Čechy nakupovat letenky přes internet. ASIANA patří rovněž mezi nejvýznamnější poskytovatele cestovních služeb pro korporátní klienty. Divize ASIANA MICE se věnuje organizaci eventů, konferencí, teambuildingových aktivit pro tuzemské firmy, nadnárodní korporace i zahraniční subjekty. Jazykové pobyty a studium v zahraničí ASIANA nabízí prostřednictvím portálu Study.cz.

Rodinná firma ASIANA zahájila svou činnost v roce 1993 a jako první cestovní kancelář v ČR začala nabízet letenky on-line a stala se lídrem v oboru

Postupem času a vývojem trhu rozšířila své působení i do oblasti administrativní správy a služeb organizačně hospodářské povahy.

Za dobu své působnosti získala řadu ocenění. Jsou trvalým závazkem vůči klientům i spolupracovníkům.

Máte nějaký dotaz či nabídku spolupráce?

Napište nám zprávu

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.