Letuška.cz spouští podcast o cestování

12/6/2020

Od tohoto pátku začíná pravidelně běžet nový český cestovatelský podcast – Check-In. „Když nemůžete teď cestovat, tak objevujte svět s námi,“ je podtitulem audio rozhovorů, které bude exkluzivně přinášet Letuška.cz.


„Protože Letuška.cz drží krok s dobou, využili jsme nyní neplaceného volna nás
i cestovatelů a přinášíme unikátní podcast se zajímavými hosty a tématy,
dodala k novému projektu výkonná ředitelka Šárka Litvinová.


Hosty bude spojovat jejich vášeň pro cestování, která se mnohdy stala i součástí jejich práce. V jednotlivých rozhovorech se představí profesionální cestovatelé, spisovatelé, diplomaté, nadšení dobrodruzi, blogeři, ale také například lidé, kteří významně stojí za turistickým byznysem v Česku. Jak proměnila a změnila světová pandemie právě cestování? A změnila ho navždy? Mezi tématy rozhovorů nebude pochopitelně chybět ani „post-pandemický“ svět a dopady na cestovní ruch.


„Jsem moc rád, že naše pozvání přijal například legendární český horolezec Radek Jaroš, šéf české pobočky Veterinářů bez hranic David Modrý nebo blízkovýchodní zpravodaj ČT David Borek,“ prozrazuje k novému podcastu jeho producent a moderátor Jan Syruček. Právě Radek Jaroš se představí hned v prvním díle.Nové díly podcastu Check-In budou vycházet každý pátek, a to na platformách Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.


První díl ZDE:  

Spotify: https://open.spotify.com/show/5aSREYtPdRL1DZnjQkrh9K

Pocket Casts: https://pca.st/8r53dh5p

Anchor: https://anchor.fm/letuska

Rodinná firma ASIANA zahájila svou činnost v roce 1993 a jako první cestovní kancelář v ČR začala nabízet letenky on-line a stala se lídrem v oboru

Postupem času a vývojem trhu rozšířila své působení i do oblasti administrativní správy a služeb organizačně hospodářské povahy.

Za dobu své působnosti získala řadu ocenění. Jsou trvalým závazkem vůči klientům i spolupracovníkům.

Máte nějaký dotaz či nabídku spolupráce?

Napište nám zprávu

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.