Podcast – Check-In o aktuální situaci v cestování

6/8/2020

Letuška.cz uvádí nový díl podcastu o aktuální situaci při cestování do zahraničí. Moderátor Jan Syruček zpovídal dvě cestovatelky, Lindu Lokočovou a Amálii Kovářovou.


Překladatelka, editorka a cestovatelka Linda Lokočová se vydala do Amsterdamu a režisérka a cestovatelka Amálie Kovářová do Austrálie.


“Všichni říkali, že mám obrovské štěstí, že tu nejsou žádní turisti. Opravdu tam nebyli turisté. Kdybych přijela loni, tak bych měla problém se tam skoro vejít a neměla bych takový prostor na chození. Těch lidí tam bývá opravdu hodně. Nyní jsou ideální podmínky pro to vyrazit do velkých měst, která jsou normálně plná lidí, protože teď tam lidé nejsou,” popsala svůj zážitek z Nizozemska Linda Lokočová.


“V tom letadle nás nebylo tolik, takže vlastně každý seděl na trojsedačce sám, což bylo hodně pohodlné. A zvlášť u toho letu, co trval 14 hodin, tak to bylo hodně příjemné, že se člověk mohl natáhnout a nemusel nic řešit,” prozradila o dálkovém mezikontinentálním letu Amálie Kovářová.


Jak se aktuálně v současné době cestuje? Jak se reálně proměnila pro cestující letecká doprava? Co si všechno musíte zařídit, než vyrazíte? A jaké jsou rozdíly mezi dopravou po Evropě a mezi kontinenty? To vše se dozvíte v novém díle podcastu Check-In od Letuška.cz.


Všechny díly si můžete poslechnout na https://www.letuska.cz/magazin/podcast

nebo na platformách Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a ještě mnoho dalších.


Kontakt pro média:

Jan Marek, j.marek@letuska.cz, tel. 602 179 873

Rodinná firma ASIANA zahájila svou činnost v roce 1993 a jako první cestovní kancelář v ČR začala nabízet letenky on-line a stala se lídrem v oboru

Postupem času a vývojem trhu rozšířila své působení i do oblasti administrativní správy a služeb organizačně hospodářské povahy.

Za dobu své působnosti získala řadu ocenění. Jsou trvalým závazkem vůči klientům i spolupracovníkům.

Máte nějaký dotaz či nabídku spolupráce?

Napište nám zprávu

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.